fbpx

Oferta dla szkół

Flypark dla szkół

Koniec ze zwolnieniami z WF-u, koniec z nudnymi zajęciami i ograniczeniami jakie niosą ze sobą szkolne sale gimnastyczne, Wychowanie Fizyczne w FlyPark wskakuje na nowy nieosiągalny wcześniej poziom!

Naszą misją jest zaszczepienie w młodym pokoleniu miłości do ruchu i aktywności poprzez zwiększenie znaczenia kultury fizycznej w naszej świadomości, odkrycie i wykorzystanie potencjału ruchowego i ukazanie szans jakie daje nam prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Mamy wszystko, aby pobudzić wyobraźnię dzieci i młodzieży, uruchomić w nich niespotykane dotąd pokłady kreatywności oraz zachęcić do regularnej aktywności fizycznej.

Trampoliny i baseny z gąbkami zapewniają masę fantastycznej zabawy, za którą kryje się intensywny trening fizyczny. Nasza kadra trenerska zadba nie tylko o bezpieczeństwo prowadzonych zajęć, ale również o odpowiednią tematykę i kierunek rozwoju zapewniający efektywną naukę i trening podstawowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych, wpływających na harmonijny rozwój całej sylwetki, poprawę postawy ciała oraz rozwój najważniejszych zdolności motorycznych (siły, wytrzymałości, szybkości, gibkości), które rzutują bezpośrednio na poziom sprawności ruchowej.

Zapraszamy uczniów i wychowawców na lekcje WF-u w FlyPark. Zorganizujemy niecodzienne zajęcia dla Twojej szkoły i podejmiemy aktywną współpracę by wspólnie dostosować plan i zakres treningu do aktualnie realizowanego programu nauczania.