fbpx

Poznań ul. Szwajcarska 14

JESTEŚMY OTWARCI OD 1 MAJA
Każdy dzień jest dobry, by latać!

Przekonaj się sam!

Kup bilet
Flypark Poznań

AKTUALNOŚCI

Wracamy! FlyPark ponownie otwarty od 1 maja
Bez kategorii

Wracamy! FlyPark ponownie otwarty od 1 maja <3

Wszyscy bardzo długo czekaliśmy na tą chwilę Od 1 maja otwieramy się dla Was i wracamy z kompletem aktywności. 1...
Czytaj więcej
OTWARTE! FLYPARK DOSTĘPNY W RAMACH WARSZTATÓW!
News

OTWARTE! FLYPARK DOSTĘPNY W RAMACH WARSZTATÓW!

Drodzy Klienci, od 1.02.2021 r. możecie korzystać z FlyParku w ramach warsztatów! Warsztaty odbywają się codziennie. Rozpoczynają się o każdej...
Czytaj więcej
NOWE GODZINY OTWARCIA
News

NOWE GODZINY OTWARCIA

Drodzy Klienci, informujemy, że od 1.12.2020 r. park trampolin FlyPark Poznań funkcjonuje zgodnie z następującymi godzinami otwarcia: Poniedziałek - Piątek:...
Czytaj więcej
Flypark Poznań

Każdy dzień jest dobry, by latać!
SPRAWDŹ NASZE ATRAKCJE

https://fly-park.eu/poznan/wp-content/uploads/sites/7/2019/07/flypark_poznan_plan-e1565077179733-1600x960.png

FLY POOL

Ścianka wspinaczkowa, gąbki i trampoliny to według nas świetne połączenie! Sprawdźcie, jak wysoko jesteście w stanie się wspiąć, albo jak wysoko jesteście w stanie wyskoczyć na naszych trampolinach! Przy okazji zapewniamy miłe i bezpieczne lądowanie w basenie pełnym gąbek.

FLY BAR

Oglądałeś film “Tarzan” i chciałeś skakać jak na lianach? A może widziałeś Spider-Mana i marzysz o huśtaniu się z gracją pająka? Na FLY BAR nabierzesz pędu, zrobisz salto albo dwa i wpadniesz w bezpieczne, atestowane gąbki. Miękkie lądowanie gwarantowane!

ELIMINATOR

Czy dasz radę Eliminatorowi? To urządzenie nie wybacza błędów i eliminuje każdego, kto spóźni się lub pospieszy choćby o pół sekundy. Stań do walki z Eliminatorem ze swoim kumplem i sprawdź, kto przetrwa dłużej na skonstruowanej przez nas arenie! Tutaj liczą się szybkość i spostrzegawczość.

RODEO

Nasz byk może i wygląda niepozornie, ale doskonale go znamy i wiemy, że jest z niego naprawdę ostre zwierzę! Jeżeli masz w sobie geny rancherów z Ameryki Północnej lub zawsze marzyłeś o wystąpieniu w roli torreadora - zmierz się z naszym pupilem. Gwarantujemy, że będzie ciężko!

FLY WALL

Kto oglądał film Matrix? No, pewnie, że większość z Was. Jeżeli pamiętacie scenę ze strzelaniny w wieżowcu, na pewno zachwycił Was Neo biegnący po ścianach niczym kot. Wy również możecie tak zrobić na naszym obiekcie FLY WALL - mocne i bezpieczne trampoliny wybiją Was wysoko w powietrze!

PONTON SQUARE

Lubisz prędkość? My też bardzo lubimy. Dla żądnych mocnych wrażeń i dobrej zabawy przygotowaliśmy nasz “PONTON SQUARE”, na którym ze zjeżdżalni zjedziecie na specjalnie przygotowanym pontonie. Lądowanie odbywa się na miękkiej poduszce tuż u podstawy obiektu.

NINJA PARK

Jesteś zwinny jak kot, poruszasz się z gracją modliszki i nie ma dla Ciebie przeszkód nie do pokonania? Zapraszamy Cię na nasz NINJA PARK, gdzie napotkasz na przeszkody, które szybko zweryfikują Twoje umiejętności. Zaskocz nas, siebie i Twoich znajomych - i pamiętaj, że gąbki to lawa!

BATTLE ZONE

To kolejny obiekt, który przeznaczyliśmy dla maniaków pasjonującej rywalizacji. Po dwóch stronach belki stają przed sobą zawodnicy wyposażeni w piankowe “miecze”. Zadaniem każdego z nich jest strącić przeciwnika z belki… zanim ten strąci ich. Kto pierwszy zanurkuje w basenie gąbek?

SLUM DUNK

Naszych wsadów nie powstydziłby się nawet Michael Jordan! We FlyParku każdy może skakać i również każdy może… latać. To doskonała okazja do tego, aby poćwiczyć efektowne wsady, pochwalić się techniką lub spełnić marzenia rodem z najlepszych meczów ligi NBA.

FLY ZONE

FLY ZONE to nasza główna arena z trampolinami, gdzie można uprawiać szeroko rozumiany “freestyle”. Tutaj możesz bawić się na ściance interaktywnej, wyskoczyć na ściankę i przyczepić się do niej na rzepy jak mucha lub poskakać na przeróżnych trampolinach w stylu dowolnym.

FLY BALL

To nasza wariacja na temat piłki nożnej. W wydaniu FlyParkowym jest ona duża, miękka i wręcz przeznaczona do nawet największych wariactw. Mamy nadzieję, że w obiekcie FLY BALL narodzi się nowy Messi, Ronaldo… może być nawet nowy Robert Lewandowski. Będziemy dumni!

Na co dzień z FlyParku mogą korzystać osoby od 4. roku życia.

Osoby do 13 rż. mogą korzystać z FlyParku pod opieką rodzica/opiekuna, a osoby 13+ za zgodą pisemną.

Maluchy w wieku 2-6 lat mogą korzystać z FlyParku podczas Niedzielnych Poranków Malucha.

Wymagany jest strój sportowy (bez guzików i zamków) oraz skarpetki antypoślizgowe (można nabyć je w recepcji FlyPark).

Flypark Poznań

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się we FlyParku!
Nie przegap żadnej okazji do latania!