fbpx

Poznań ul. Szwajcarska 14

KUP BILET I ODBIERZ DRUGI ZA DARMO!
Każdy dzień jest dobry, by latać!

Przekonaj się sam!

Kup bilet
Flypark Poznań

AKTUALNOŚCI

REGULAMIN KONKURSU „WYSKOCZ POLATAĆ”
Bez kategorii

REGULAMIN KONKURSU „WYSKOCZ POLATAĆ”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE § 1 Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs prowadzony pod nazwą „Wyskocz polatać” (zwany...
Czytaj więcej
Wracamy! FlyPark ponownie otwarty od 1 maja
Bez kategorii

Wracamy! FlyPark ponownie otwarty od 1 maja <3

Wszyscy bardzo długo czekaliśmy na tą chwilę Od 1 maja otwieramy się dla Was i wracamy z kompletem aktywności. 1...
Czytaj więcej
OTWARTE! FLYPARK DOSTĘPNY W RAMACH WARSZTATÓW!
News

OTWARTE! FLYPARK DOSTĘPNY W RAMACH WARSZTATÓW!

Drodzy Klienci, od 1.02.2021 r. możecie korzystać z FlyParku w ramach warsztatów! Warsztaty odbywają się codziennie. Rozpoczynają się o każdej...
Czytaj więcej
Flypark Poznań

Każdy dzień jest dobry, by latać!
SPRAWDŹ NASZE ATRAKCJE

https://fly-park.eu/poznan/wp-content/uploads/sites/7/2019/07/flypark_poznan_plan-e1565077179733-1600x960.png

FLY POOL

Ścianka wspinaczkowa, gąbki i trampoliny to według nas świetne połączenie! Sprawdźcie, jak wysoko jesteście w stanie się wspiąć, albo jak wysoko jesteście w stanie wyskoczyć na naszych trampolinach! Przy okazji zapewniamy miłe i bezpieczne lądowanie w basenie pełnym gąbek.

FLY BAR

Oglądałeś film “Tarzan” i chciałeś skakać jak na lianach? A może widziałeś Spider-Mana i marzysz o huśtaniu się z gracją pająka? Na FLY BAR nabierzesz pędu, zrobisz salto albo dwa i wpadniesz w bezpieczne, atestowane gąbki. Miękkie lądowanie gwarantowane!

ELIMINATOR

Czy dasz radę Eliminatorowi? To urządzenie nie wybacza błędów i eliminuje każdego, kto spóźni się lub pospieszy choćby o pół sekundy. Stań do walki z Eliminatorem ze swoim kumplem i sprawdź, kto przetrwa dłużej na skonstruowanej przez nas arenie! Tutaj liczą się szybkość i spostrzegawczość.

RODEO

Nasz byk może i wygląda niepozornie, ale doskonale go znamy i wiemy, że jest z niego naprawdę ostre zwierzę! Jeżeli masz w sobie geny rancherów z Ameryki Północnej lub zawsze marzyłeś o wystąpieniu w roli torreadora - zmierz się z naszym pupilem. Gwarantujemy, że będzie ciężko!

FLY WALL

Kto oglądał film Matrix? No, pewnie, że większość z Was. Jeżeli pamiętacie scenę ze strzelaniny w wieżowcu, na pewno zachwycił Was Neo biegnący po ścianach niczym kot. Wy również możecie tak zrobić na naszym obiekcie FLY WALL - mocne i bezpieczne trampoliny wybiją Was wysoko w powietrze!

PONTON SQUARE

Lubisz prędkość? My też bardzo lubimy. Dla żądnych mocnych wrażeń i dobrej zabawy przygotowaliśmy nasz “PONTON SQUARE”, na którym ze zjeżdżalni zjedziecie na specjalnie przygotowanym pontonie. Lądowanie odbywa się na miękkiej poduszce tuż u podstawy obiektu.

NINJA PARK

Jesteś zwinny jak kot, poruszasz się z gracją modliszki i nie ma dla Ciebie przeszkód nie do pokonania? Zapraszamy Cię na nasz NINJA PARK, gdzie napotkasz na przeszkody, które szybko zweryfikują Twoje umiejętności. Zaskocz nas, siebie i Twoich znajomych - i pamiętaj, że gąbki to lawa!

BATTLE ZONE

To kolejny obiekt, który przeznaczyliśmy dla maniaków pasjonującej rywalizacji. Po dwóch stronach belki stają przed sobą zawodnicy wyposażeni w piankowe “miecze”. Zadaniem każdego z nich jest strącić przeciwnika z belki… zanim ten strąci ich. Kto pierwszy zanurkuje w basenie gąbek?

SLUM DUNK

Naszych wsadów nie powstydziłby się nawet Michael Jordan! We FlyParku każdy może skakać i również każdy może… latać. To doskonała okazja do tego, aby poćwiczyć efektowne wsady, pochwalić się techniką lub spełnić marzenia rodem z najlepszych meczów ligi NBA.

FLY ZONE

FLY ZONE to nasza główna arena z trampolinami, gdzie można uprawiać szeroko rozumiany “freestyle”. Tutaj możesz bawić się na ściance interaktywnej, wyskoczyć na ściankę i przyczepić się do niej na rzepy jak mucha lub poskakać na przeróżnych trampolinach w stylu dowolnym.

FLY BALL

To nasza wariacja na temat piłki nożnej. W wydaniu FlyParkowym jest ona duża, miękka i wręcz przeznaczona do nawet największych wariactw. Mamy nadzieję, że w obiekcie FLY BALL narodzi się nowy Messi, Ronaldo… może być nawet nowy Robert Lewandowski. Będziemy dumni!

Na co dzień z FlyParku mogą korzystać osoby od 4. roku życia.

Osoby do 13 rż. mogą korzystać z FlyParku pod opieką rodzica/opiekuna, a osoby 13+ za zgodą pisemną.

Maluchy w wieku 2-6 lat mogą korzystać z FlyParku podczas Niedzielnych Poranków Malucha.

Wymagany jest strój sportowy (bez guzików i zamków) oraz skarpetki antypoślizgowe (można nabyć je w recepcji FlyPark).

Flypark Poznań

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się we FlyParku!
Nie przegap żadnej okazji do latania!