fbpx

Urodziny dla dzieci

urodziny dla dzieci Poznań

Urodziny dla dzieci w ofercie FlyPark Poznań to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz zorganizować naprawdę niezapomniany dzień dla swojej pociechy!

Jak wygląda impreza urodzinowa? Co zawierają pakiety? Dlaczego warto zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka właśnie w parku trampolin? O tym opowiemy Ci w tej publikacji! Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo.

Sprawdź szczegóły oferty urodzinowej: fly-park.eu/poznan/urodziny/

Urodziny dla dzieci we FlyParku

W urodzinowej ofercie FlyPark znajdziesz trzy pakiety – każdy z nich zawiera inne atrakcje dla solenizanta i jego gości.

 • Urodzinowy pakiet EASY pozwala na organizację urodzin trwających 1,5h dla 6 osób. Jest dostępny w dniach od poniedziałku do czwartku i obejmuje wejście do parku trampolin oraz dedykowaną salkę urodzinową.

 • Urodzinowy pakiet STANDARD jest dostępny przez cały tydzień, pozwala na organizację urodzin trwających 2h dla 10 osób. Ten pakiet obejmuje wejście do parku trampolin, salkę urodzinową, napoje i przekąski dla uczestników, urodzinową zastawę oraz skarpetki antypoślizgowe dla solenizanta.

 • Urodzinowy pakiet VIP również jest dostępny przez cały tydzień i umożliwia organizację 2-godzinnej imprezy urodzinowej dla 10 osób. Pakiet VIP obejmuje wejście do parku trampolin, salkę urodzinową, napoje i przekąski dla uczestników, urodzinową zastawę, skarpetki antypoślizgowe dla solenizanta, dedykowanego animatora, pizzę, szampana oraz 1-godzinny bilet dla solenizanta do wykorzystania przy kolejnej wizycie.

Park trampolin na urodziny dla dzieci – dlaczego to świetne rozwiązanie?

Każdy dzień jest dobry, by latać – zwłaszcza urodziny!

Organizacja urodzin dla dzieci w parku trampolin to korzyści nie tylko dla zainteresowanych, ale również dla rodziców i opiekunów.

Korzyści dla dzieci:

 • aktywne spędzanie czasu – urodziny w parku trampolin to naprawdę sportowe urodziny – w dobie siedzącego trybu życia, zwolnień z WF-u i ogromu internetowych atrakcji – spędzenie urodzin w ruchu to nie tylko ogrom radości, ale też korzyści zdrowotne i doskonała okazja do zdobycia nowej zajawki,
 • różnorodność – liczba atrakcji, które oferujemy sprawia, że urodzinowy czas płynie naprawdę szybko – tu nie ma miejsca na nudę, a urodziny we FlyParku to alternatywna dla kilkugodzinnych nudnych posiadówek w ciasnej przestrzeni,
 • bezpieczne atrakcje – wiemy, że dziecięca wyobraźnia czasami nie ma ograniczeń! Organizując urodziny dla dzieci w naszej przestrzeni macie pewność, że atrakcji nie zabraknie – ale wiecie też, że wszystkie zabawy będą odbywać się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa,
 • dedykowana przestrzeń – każdy z naszych urodzinowych pakietów obejmuje dostęp do salki urodzinowej – dzięki temu nie tylko solenizant, ale każdy jego gość, doskonale wie, że to wyjątkowy dzień i jeszcze ciekawsza wizyta w przestrzeni do latania!

Korzyści dla opiekunów

 • Nie przejmujesz się organizacją – urodziny dla dzieci to sporo spraw do załatwienia? Nie tym razem! Zajmiemy się kompleksową obsługą – wystarczy, że wybierzesz pakiet urodzinowy, a my zajmiemy się resztą! Od przekąsek – po dobrą atmosferę!
 • Dobrze spędzony czas – kiedy solenizant i jego goście będą spędzać niezapomniane chwile w parku trampolin – opiekunowie mogą po prostu… odpocząć! Bistro i salka urodzinowa to naprawdę sprzyjające miejsce do tego, by odetchnąć i przy pysznej kawie i deserze zamienić kilka słów z dorosłymi.
 • Kto to wszystko posprząta? Nasza ekipa! Rodzice nie muszą zawracać sobie tym głowy, bo organizacja urodzin jest po naszej stronie także w tym aspekcie!
urodziny dla dzieci - zastawa urodzinowa

Urodziny dla dzieci – zorganizuj przyjęcie we FlyPark Poznań

Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Napisz lub zadzwoń!

 • +48 577 666 025
 • poznan@fly-park.eu

Sprawdź szczegóły: fly-park.eu/poznan/urodziny/