fbpx

Domov

FlyPark Radlin

NOVINKY A AKCE

5. NAROZENINY FLYPARKU RADLIN - COSMIC HIGH - FLUO PARTY V TRAMPOLIN PARKU

ZPRÁVY

5. NAROZENINY FLYPARKU RADLIN – COSMIC HIGH – FLUO PARTY V TRAMPOLIN PARKU

Už s námi létáte 5 let! 🧡 Oslavme to společně na bláznivé Neon Party 29…

Vidět víc

4. NAROZENINY FLYPARKU RADLIN – NOČNÍ LÉTÁNÍ V ATMOSFÉŘE 80/90 A BÁJEČNÝ VÍKEND

ZPRÁVY

4. NAROZENINY FLYPARKU RADLIN – NOČNÍ LÉTÁNÍ V ATMOSFÉŘE 80/90 A BÁJEČNÝ VÍKEND

Milovaní, jsme s vámi již 4 roky! 🧡 Toto je opravdu speciální příležitost, a tak jsme se rozhodli oslavit…

Vidět víc

ROZDÁVÁME VSTUPENKY ZDARMA!

HOT PROMO

ROZDÁVÁME VSTUPENKY ZDARMA!

Co takhle balíček prázdninových bonusů? Garantujeme vám, že si najdete něco pro sebe. Neodkládej…

Vidět víc


FlyPark Radlin

Každý den je dobrý k létání!
PODÍVEJTE SE NA NAŠE ATRAKCE

Pozor: Probíhá rekonstrukce parku – v místě Air Castle vzniká nová zóna. Omlouváme se za nepříjemnosti!

https://fly-park.eu/radlin/wp-content/uploads/sites/5/2019/10/plan-radlin-e1569999156988-1400x836.png

KOUPIT SI LÍSTEK

FLY POOL

Lezecká stěna, houbičky a trampolíny jsou podle nás skvělou kombinací! Ověřte si, jak vysoko jste schopni vylézt nebo jak vysoko jste schopni vyskočit na našich trampolínách! Zajistíme příjemné a bezpečné přistání v bazénu plném houbiček.

FLY BAR

Viděli jste film “Tarzan” a chtěli jste skákat jako na liánách? Nebo jste možná viděli Spider-Mana a sníte o houpání s grácií pavouka? Na FLY BAR získáte hybnost, uděláte salto nebo dvě a spadnete do bezpečných, certifikovaných houbiček. Měkké přistání je zaručeno!

ELIMINÁTOR

Zvládnete Eliminátor? Toto zařízení neodpouští chyby a vyřadí každého, kdo se zpozdí nebo spěchá, byť jen o půl vteřiny. Bojujte s Eliminátorem se svým kamarádem a uvidíte, kdo může přežít déle v aréně, kterou jsme postavili! Zde se počítá rychlost a vnímavost.

RODEO

Náš býk sice vypadá nenápadně, ale my ho dokonale známe a víme, že je to opravdu ostré zvíře! Pokud máte geny rančerů ze Severní Ameriky nebo jste vždy snili o tom, že budete působit jako toreador – vyzvěte našeho mazlíčka. Garantujeme, že to bude těžké!

FLY WALL

Kdo viděl film Matrix? Určitě většina z Vás. Pokud si pamatujete scénu přestřelky v mrakodrapu, určitě Vás okouzlil Neo pobíhající po zdech jako kočka. Můžete to udělat také v našem zařízení FLY WALL – silné a bezpečné trampolíny Vás vyhodí vysoko do vzduchu!

PONTON SQUARE

Máte rádi rychlost? Nám se to taky moc líbí. Pro ty, kteří chtějí silné dojmy a zábavu, jsme připravili naše „PONTONOVÉ NÁMĚSTÍ“, kde se můžete sklouznout po skluzavce na speciálně připraveném pontonu. Přistání je na měkkém polštáři těsně u základny objektu.

NINJA PARK

Jste obratní jako kočka, pohybujete se s grácií kudlanky a neexistují pro vás nepřekonatelné překážky? Zveme Vás do našeho NINJA PARKU, kde narazíte na překážky, které rychle ověří Vaše dovednosti. Překvapte nás, sebe i své přátele – a pamatujte, že houby jsou láva!

BATTLE ZONE

Jedná se o další zařízení, které jsme určili pro nadšence vášnivé soutěže. Na obou stranách trámu se před sebe postaví hráči vybavení pěnovými „meči“. Úkolem každého z nich je shodit svého protivníka z trámu … dříve, než on shodí jej. Kdo se jako první ponoří do bazénu s houbičkami?

SLUM DUNK

Za naše dunky by se nemusel stydět ani Michael Jordan! Ve FlyParku může každý skákat a také každý může… létat. Toto je skvělá příležitost procvičit si efektivní dunky, předvést svou techniku ​​nebo uskutečnit své sny přímo z nejlepších zápasů ligy NBA.

FLY ZONE

FLY ZONE je naše hlavní aréna s trampolínami, kde můžete cvičit široce pojatý “freestyle”. Zde si můžete hrát na interaktivní stěně, jít na stěnu a připevnit se k ní suchým zipem jako moucha, nebo skákat na nejrůznějších trampolínách v jakémkoli stylu.

FLY BALL

Toto je naše variace na fotbal. V edici FlyPark je velký, měkký a dokonce navržený i pro ty největší šílenosti. Doufáme, že se v zařízení FLY BALL narodí nový Messi, Ronaldo … možná i nový Robert Lewandowski. Budeme hrdí!


Co byste měli vědět před návštěvou?

FlyPark mohou denně využívat osoby starší 4 let.

Osoby do 13 let mohou využívat FlyPark v péči rodiče/opatrovníka. Osoby starší 13 let samostatně, s písemným souhlasem rodiče nebo opatrovníka.

Děti ve věku 2-6 let mohou využívat FlyPark během Batolecích nedělních dopolední.

Je nutné mít sportovní oblečení (bez knoflíků a zipů) a protiskluzové ponožky (lze zakoupit na recepci)

KOUPIT TEĎ VSTUPENKU ZA PROMO CENU!FlyPark Radlin

Přidejte se k nám také na:

https://fly-park.eu/radlin/wp-content/uploads/sites/5/2019/09/fb_fly-80x80.png

https://fly-park.eu/radlin/wp-content/uploads/sites/5/2019/09/yt_fly-80x80.png


FlyPark Radlin

Proč stojí za to nás navštívit?

Každý den je dobry k létání.

Skvělá kombinace sportu a obrovské porce pozitivní energie. Chcete trávit čas aktivně se svými blízkými nebo se odlepit od země?

Nezapomeňte si vzít sportovní oblečení (bez knoflíků a zipů). Trampolínový park mohou využívat osoby od 4 let.