fbpx

Regulamin korzystania z wieży typu spider tower

FlyPark Rzeszów ul. Przemysłowa

REGULAMIN KORZYSTANIA
Z WIEŻY TYPU SPIDER TOWER

REGULAMIN KORZYSTANIA Z WIEŻY TYPU SPIDER TOWER

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 

 1. Niniejszy Regulamin stanowi uzupełnienie Regulaminu Ogólnego Korzystania z Parku Trampolin FlyPark w Rzeszowie, a każdego Użytkownika obowiązują reguły określone w każdym z Regulaminów. Wieża Spider Tower jest integralną częścią Parku. Korzystając z nich należy przestrzegać niniejszego Regulaminu oraz szczegółowych zasad umieszczonych poniżej.
 2. Wszystkie osoby wchodzące do Parku, zamierzające korzystać z jego atrakcji lub zamierzające przebywać na terenie Parku mają obowiązek zapoznać się z Regulaminem Ogólnym i załącznikami do niego:
 3. Podczas korzystania z Wieży typu Spider Tower znajdujących się na terenie Parku, Użytkownik jest obowiązany bezwzględnie stosować się do poleceń, zaleceń, uwag, nakazów i ostrzeżeń wydawanych przez pracowników FlyPark.

II. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

 1. Zakaz korzystania z urządzenia dla dzieci poniżej 12 roku życia wadze nie przekraczającej 100 kg oraz minimum 140 cm wzrostu.
 2. Instruktor oraz obsługa Parku ma prawo odmówić wstępu na urządzenie, jeśli zauważą przeciwwskazania do wykonywania skoku.
 3. Użytkownik ma obowiązek poinformowania instruktora o przebytych kontuzjach, które mogą być przeciwwskazaniem do korzystania z urządzenia.
 4. Pasy wieży wspinaczkowej są elastyczne - ulegają rozciąganiu. Niekontrolowane upadki pomiędzy pasami mogą grozić kontuzją.
 5. Zabrania się schodzenia w dół wieży Spider Tower.
 6. Nie wolno zwieszać się głową w dół podczas korzystania z wieży.
 7. Korzystanie z urządzenia w nieodpowiednim stroju niesie ryzyko powstania otarć i uszkodzeń naskórka.
 8. Podczas skoku z wieży należy trzymać prawidłową postawę ciała , ręce skrzyżowane przy klatce piersiowej, broda skierowana w dół w stronę mostka, zęby zaciśnięte, język schowany.
 9. Zaleca się szczególne, indywidualne środki ochronne osobom noszącym okulary lub soczewki kontaktowe.
 10. Zabrania się wszelkich przepychanek z innymi użytkownikami atrakcji.