fbpx

Lekcje Latania

Lekcje Latania - zajęcia ogólnorozwojowe dla każdego z podstaw akrobatyki i gimnastyki sportowej. Obejmują ćwiczenia z różnych dziedzin: korekcyjne, wzmacniające, koordynację ruchową, równowagę, skoczność gibkość i inne.

Odnajdziemy Twoje mocne strony i wzmocnimy Twoje słabości. Będzie dużo ćwiczeń indywidualnych, ale i zespołowych - jak to w akrobatyce! Stanie na rękach, na głowie, fiflaki, szpagaty, gwiazdy, przewroty, przejścia i wiele innych elementów z gimnastyki oraz akrobatyki.

Iga Klesyk
Prowadząca zajęcia

Była zawodniczka, obecnie trenerka akrobatyki sportowej. W swojej 15 letniej karierze zdobyła dwukrotne Mistrzostwo Polski Seniorów oraz reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej zdobywając 4 miejsce Mistrzostw Europy, Wice Mistrzostwo i brązowy medal podczas Pucharu Świata.
Od 5 lat oprócz występów artystycznych, trenuje dzieci oraz młodzież. Jej podopieczni biorą udział w zawodach i turniejach akrobatycznych. Posiada tytuł trenera akrobatyki sportowej klasy I, kurs wychowawcy i opiekuna dzieci i młodzieży, ukończyła studia licencjackie na kierunku Wychowanie Fizyczne zdobywając tytuł Instruktora Fitness.

FlyPark Rzeszów ul. Przemysłowa

Lekcje Latania - dlaczego warto?

Nauka od podstaw - indywidualne podejście na zajęciach grupowych

Trenuj pod okiem Mistrza!

Naucz się nowych elementów akrobatycznych. Opanuj salto do perfekcji!

FlyPark Rzeszów ul. Przemysłowa

Zapisy i informacje

Trwa nabór! Dołącz do nas!

Prowadzimy zajęcia o różnym stopnia zaawansowania, bez podziału na wiek.

Wejście:

  • jednorazowe wejście na zajęcia:  30 PLN / osoba,
  • karnet miesięczny: 150 PLN / osoba.

Aby poznać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z recepcją FlyPark Rzeszów:

Zadzwoń: +48 574 770 507

Napisz: rzeszow@fly-park.eu

Odwiedź nas: Rzeszów, Przemysłowa 3