fbpx

JESTEŚMY OTWARCI!

Drodzy Klienci!

Nowe rozporządzenie związane z sytuacją epidemiologiczną w Polsce nie wprowadza żadnych zmian w związku z funkcjonowaniem naszego obiektu. Zapraszamy do zabawy w standardowych godzinach otwarcia.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest funkcjonować w czasach, gdy ze szczególną uwagą musimy podchodzić do bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich. Codziennie zmagamy się z trudnościami, które wynikają z panujących restrykcji, ale pamiętajcie, że nie możemy się poddać, a żeby zwyciężyć musimy pielęgnować zdrowie psychiczne i fizyczne. Nie rezygnujcie z aktywności fizycznej – jesteśmy dla Was i zrobimy wszystko, żeby przestrzeń, w której dbacie o siebie była bezpieczna.

Punkty dezynfekcji, regularne czyszczenie przestrzeni i limity ilościowe – to tylko część z udogodnień dla naszych Klientów, bo o komfort i bezpieczeństwo dbamy bezkompromisowo

Dezynfekujemy przestrzeń przed przyjęciem każdej grupy szkolnej – a także w codziennej procedurze przed otwarciem, w trakcie przerwy technicznej oraz po zamknięciu obiektu,

Regularnie sprawdzamy stan zdrowia naszego personelu. Zapewniamy dozowniki z płynem antybakteryjnym dla każdego,

Dbamy o bezpieczny dystans! Dzięki dużej przestrzeni oraz możliwości rezerwacji na wyłączność – zapewniamy najwyższy komfort grupom zorganizowanym oraz Klientom indywidualnym.

Do zobaczenia we FlyParku!

Koniecznie zobaczcie też nowe wideo, które właśnie pojawiło się na naszej facebookowej stronie!