fbpx

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

Drodzy Klienci! W związku z obecną sytuacją, aby zadbać o Wasze zdrowie i poczucie komfortu, w naszej przestrzeni pojawiło się kilka nowych zasad.

Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze nowe informacje na temat korzystania z naszej przestrzeni do latania!

Codzienna przerwa techniczna o 15:00
Każdego dnia w godzinach 15:00-15:30 będziemy przeprowadzać przerwę techniczną, w trakcie której nasze siły przekierowujemy na dezynfekcję przestrzeni. Oprócz tego każdego dnia przed otwarciem przeprowadzamy gruntowną dezynfekcję i wprowadzamy nowe standardy czyszczenia przestrzeni przez cały dzień.

Obowiązkowe zakrywanie ust i twarzy oraz skarpetki dla opiekunów
Osoby przebywające na terenie parku w roli opiekunów (czyli osoby, które nie korzystają z atrakcji) muszą zakrywać usta i nos (np. przy użyciu maseczki). W razie potrzeby maseczki będziecie mogli nabyć u nas w recepcji.
Opiekunowie muszą posiadać czyste/nowe skarpetki antypoślizgowe.

  • Tymczasowo wyłączamy możliwość korzystania z niektórych stref.

  • W strefie wejścia znajdziecie punkt dezynfekcji. Przed wejściem do przestrzeni należy dokonać dezynfekcji rąk. Tę tabliczkę znajdziecie przy wszystkich naszych punktach do dezynfekcji. Korzystajcie śmiało!

  • Pamiętajcie o zachowaniu dystansu społecznego. Warto zwrócić na to szczególną uwagę, kiedy np. stoicie w kolejce przed wejściem.

  • Takie informacje znajdziecie przede wszystkim w strefie bistro. Oznacza to, że miejsce zostało zdezynfekowane i możecie korzystać z niego w komfortowy sposób.

Dodatkowe informacje

Aby troszczyć się o siebie nawzajem, zachęcamy:

  • często myj ręce i szczególnie zadbaj o to, by robiły to dzieci przed skorzystaniem z atrakcji,
  • koniecznie zasłaniaj usta podczas kichania i kaszlu,
  • zachowuj dystans społeczny,
  • przed wejściem do przestrzeni obowiązuje nakaz zdjęcia obuwia i zmiany skarpetek na czyste,
  • dzieci i osoby dorosłe nie powinny przynosić ze sobą zabawek ani innych domowych przedmiotów.

Z przestrzeni mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie dopuszcza się korzystania z przestrzeni przez osoby, które zamieszkują w domu z osobą przebywającą na kwarantannie lub osobą poddaną izolacji w warunkach domowych.

Pamiętajcie, że gramy do jednej bramki!