fbpx

Wyniki konkursu “Wyskocz polatać z klasą”

Drodzy Klienci!

Z przyjemnością przedstawiamy listę zwycięskich klas w konkursie “Wyskocz polatać z klasą”. Klasy, które wygrywają jednogodzinne wejście do parku trampolin FlyPark Rzeszów to:

  • Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju – kl. 2EK
  • Katolickie liceum ogolnoksztalcace im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju – kl. 1c
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju – kl. 2H
  • ZSZiO w Biłgoraju – kl. 2Tma
  • II Liceum Ogólnokształcące w Biłgoraju – kl. 2D
  • Szkoła podstawowa nr 1 w Biłgoraju – kl. 1b
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Biłgoraju – kl. 1a
  • ZSBiO w Biłgoraju – kl. 2C
  • Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku – kl. 2B
  • ZST im.Tadeusza Kościuszki w Leżajsku – kl. 2TH
  • Szkoła podstawowa nr 2 w Jarosławiu – kl. 5B
  • Szkoła Podstawowa nr.4 w Jarosławiu – kl. 7a
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Jarosławiu – kl. 8a
  • Sp9 Jarosław – kl. 8
  • Szkoła podstawowa numer 10 w Jarosławiu – kl. 7c
  • Szkoła podstawowa nr 11 w Jarosławiu – kl. 7a
  • Szkola Podstawowa Siostr Niepokalanek w Jarosławiu, – kl. 4
  • ZSP Jarosław – kl. 1a
  • Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu – kl. 1Tf
  • I LO im.Mikołaja Kopernika w Jarosławiu – kl. 1G
  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu – kl. 1GM
  • Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu – kl. 1Ep
  • Publiczne Liceum Katolickie w Jarosławiu – kl. 1b
  • Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – kl. 1 LO S
  • Centrum kształcenia zawodowego i ustawicznego w Jarosławiu – kl. 1
  • Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu – kl. 1c
  • Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu – kl. 1LO
  • Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu – kl. 1LOP
  • Szkoła podstawowa im Jana Pawła II nr 1 w przeworsku – kl. 8A
  • Liceum Ogólnokształcące im Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku – kl. 1H
  • Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku – kl. 1I
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku – kl. 1D
  • Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wietlinie – kl. 7
  • Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Miękiszu Nowym – kl. 7
  • Szkoła podstawowa im Jana Kantego w łopuszce wielkiej – kl. 7
  • Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie – kl. 8a
  • Szkoła podstawowa nr 3 im. 10 pułku strzelców konnych w Łańcucie – kl. 8a
  • I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie – kl. 2d
  • Zespół szkół nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie – kl. 1TCP
  • II LO im. Janusza Korczaka w Łańcucie – kl. 1B
  • Sp w Tarnogrodzie im. Mari Curie Skłodowskiej – kl. 7b
  • Szkoła Podstawowa w Kańczudze – kl. 7b
  • Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Surochowie – kl. 6
  • Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu – kl. 1N
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu – kl. 1LOAP
  • ZSP nr. 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie – kl. 1eLo
  • Szkoła podstawowa nr 10 w Rzeszowie – kl. 8c
  • Szkoła podstawowa nr 15 w Rzeszowie – kl. 6c
  • Szkoła podstawowa nr 17 w Rzeszowie – kl. 2 b
  • Szkoła podstawowa nr 23 w Rzeszowie im. Jana Pawła II – kl. 8c
  • Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie – kl. 8B
  • Szkoła mistrzostwa sportowego Resovia w Rzeszowie – kl. 3 LOMS
  • Liceum Sióstr Prezentek w Rzeszowie – kl. 2a
  • Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie – kl. 1cs
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie – kl. 1FBp
  • Zespół Szkół Spożywczych w Rzeszowie – kl. 1fg/ technik reklamy
  • I Liceum ogólnokształcące im. ks. S. Konarskiego w Rzeszowie – kl. 1Cs
  • II LO w Rzeszowie – kl. 2C
  • 3 LO im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie – kl. 1 es
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie – kl. 1 Hs
  • 6 liceum im. A.Towarnickiego w Rzeszowie – kl. 1dg
  • IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymiim. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie – kl. 1Eg(po gimnazjum)
  • X LO Rzeszow – kl. 1Lg
  • Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie – kl. 4DT
  • Zespół szkół Ekonomicznych w Rzeszowie ul. Hoffmanowej – kl. 2bt
  • Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie – kl. 1 jg
  • Zespół szkół energetycznych w Rzeszowie – kl. 1FG
  • Zespół Szkół Mechanicznych im. Gen. Władysława Andersa w Rzeszowie – kl. 1 fss
  • Zespół szkół im.Generala Józefa Kustronia w Lubaczowie – kl. 1MP
  • Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie – kl. 2a
  • V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu – kl. 1B
  • Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu – kl. 1Bgt
  • III Liceum Ogólnokształcące w Mielcu – kl. 1CLg
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu – kl. 1Eg
  • II LO im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu – kl. 1b
  • Zespół Szkół Usługo Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu – kl. 1żg
  • Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu – kl. 3F
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu – kl. 1Fp
  • Szkoła podstawowa nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu – kl. 8a
  • Szkoła podstawowa nr. 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu – kl. 7b
  • Szkoła podstawowa nr 6 im. Jana Pawła || w Przemyślu – kl. 5A
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Przemyślu – kl. 1Ta
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu – kl. 1mm
  • SP im. św. Stanisława Kostki w Woli Węgierskiej – kl. 7
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowe – kl. 6b
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Wincentego Witosa w Baszni Dolnej, – kl. 8
  • Szkoła podstawowa im.Generała Antoniego Chruściela ps. “Montera” w Gniewczynie Łańcuckiej – kl. 8a
  • Zespół szkół Naftowo- Gazowniczych w Krośnie. – kl. 1k
  • Zespół Szkół w Kanczudze ul. Marii Konopnickiej 6 – kl. 1TŻM
  • Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej – kl. 1 Cp
  • Szkoła Podstawowa w Bażanówce – kl. 8
  • ZSZ Zarzecze – kl. 1 TL
  • Sp 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie – kl. 8c
  • Szkoła podstawowa w Dębowie im.Tadeusza Kościuszki – kl. 8
  • Szkoła podstawowa nr.5 w Dębicy – kl. III d
  • Podstawówka W Jodłówce – kl. 6
  • Szkoła podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim – kl. 8
  • Szkoła podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Maćkówce – kl. VIII
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli – kl. 1Ep
  • Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce – kl. VII
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sanoku – kl. 1DB
  • Szkoła podstawowa w Korzenicy – kl. 8
  • Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale – kl. 1c
  • Zespół Szkół w Łące – kl. 6B
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Krośnie im. Janusza Korczaka – kl. 8 A
  • Szkoła podstawowa w Torkach – kl. 7
  • Szkoła podstawowa w Nowosielcach im. Św Jana Kantego – kl. 8
  • Zespół Szkół Architektoniczno Budowlanych w Krośnie Technikum nr. 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego – kl. II TA/TG
  • Szkoła Podstawowa im.Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku – kl. 6a
  • Szkoła Podstawowa im.św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie – kl. 8
  • Szkoła Podstawowa w Boguchwale im. gen. Stanisława Maczka – kl. 7B
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stalowej Woli klasa – kl. 7a
  • Publiczna W Kramarzówce – kl. 6b
  • Szkoła podstawowa w Goworowie im. Mikołaja Kopernika – kl. 8a
  • Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Błażowej klasa 8b – kl. 8b
  • VLO szkoła mistrzostwa sportowego – kl. 1Ag
  • Szkoła podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Rozborzu Długim – kl. 7
  • Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach – kl. 7a
  • Szkoła podstawowa w Świętoniowej im.Frańciszka Wosia – kl. 5
  • Zespół szkół gastronomicznych im.Marii Skłodowskiej-Curie W Częstochowie – kl. 1TA
  • Szkoła podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr.4 w Chełmie – kl. 8a
  • Szkoła podstawowa w Blazowej Dolnej – kl. 6B
  • Zespół szkół im. Tadeusza Kościuszki w wysokiej – kl. 1 TŻiUG
  • Szkoła podstawowa w roźwienicy – kl. 6b
  • Szkoła podstawowa w kostarowcach im. Andrzeja boboli – kl. 6
  • Szkoła podstawowa Hyżne – kl. 4a
  • Szkoła podstawowa im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej. – kl. 5b
  • Szkoła podstawowa nr.1 im.Św.Jadwigi królowej Polski w Żurawicy – kl. 8a
  • Sp im.Ks.Bronisława Markiewicza w Tuligłowach – kl. 8
  • Zespół szkół ogólnokształcących zawodowych i rolniczych w Radymnie – kl. 1b1
  • Szkoła Podstawowa imienia Adama Mickiewicza w Pawłosiowie – kl. 6B
  • Szkoła podstawowa im Jana Kochanowskiego w Szówsku – kl. 7
  • Szkoła podstawowa w Manasterzu – kl. 7
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w Strzyżowie – kl. 3
  • Zespół szkół technicznych w Strzyżowie – kl. 1TPM
  • Powiatowy Zespół Szkół Techniczych i Zawodowych w Świebodzinie – kl. 1TEI
  • Zespół szkół zawodowych w Lublinie – kl. 1B pp
  • Szkoła podstawowa w Gromadzie – kl. 7
  • TEB Edukacja (dop. Rzeszów) – kl. 1c
  • Zespół szkół w Oleszycach – kl. 1pTŻ

Lista uzupełniająca (aktualizacja 12.10.2019 r.)

  • Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu – kl. 1P
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu – kl. 6d
  • Szkoła podstawowa nr 11 w Jarosławiu – kl. 8a
  • 1 Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie – kl. 1dg
  • Szkoła podstawowa w Torkach – kl. 8
  • Zespół szkół energetycznych w Rzeszowie – kl. 2 FT
  • Szkoła Podstawowa imienia Adama Mickiewicza w Pawłosiowie – kl. 8
  • Zespół szkół Budowlanych w Mielcu – kl. 1 Tc
  • Szkoły Podstawowej Nr 2 w Strzyzowie – kl. 1b
  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu – kl. 1 L
  • Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – kl. 8
  • Liceum Sióstr Prezentek w Rzeszowie – kl. 1 AP
  • Szkoła podstawowa im. Kardynała Stefana Waszyńskiego w Różańcu Drugim – kl. 7
  • Szkoła Podstawowa w Pantalowicach – kl. 6
  • ZSBiO w Biłgoraju – kl. 2aLO
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zarzeczu – kl. 8b
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli – kl. 1 DP
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Raka w Husowie – kl. 7A

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

Aby zarezerwować miejsce we FlyPark i wyskoczyć polatać z klasą, prosimy o kontakt z recepcją FlyPark Rzeszów:

  • rzeszow@fly-park.eu
  • +48 574 770 507